V ТУР. ЛОХВИЦЯ ВИГРИЗАЄ ПЕРЕМОГУ! Центральним матчем п’ято | СЄВа 🇺🇦

V ТУР. ЛОХВИЦЯ ВИГРИЗАЄ ПЕРЕМОГУ!

Центральним матчем п’ятого туру була гра між сусідами «Лохвицею» та «Харківцями». За «Харківці» грає багато лохвичан, тому підтримка на стадіоні в Лохвиці була майже однаковою для обох команд. «Харківці» в останніх іграх демонструють дуже непоступливу гру, але для перемоги їм трохи не вистачає атакуючих дій. Як наслідок за п’ять турів вони найменше забили голів, навіть менше ніж команди, що знаходяться на останніх сходинках турнірної таблиці. Пропускають же «Харківці» на рівні верхньої шістки чемпіонату. «Лохвиця» лише наприкінці кожного з таймів зуміла забити по м’ячу, пропустивши в середині другого тайму не обов’язкову контратаку. Як наслідок бойова гра 2:1 на користь господарів. «Лохвиця» скориставшись неочікуваною поразкою «Сенчі» від «Сули» (Бодаква) 0:2, піднялась на одну сходинку вверх.

Результати V туру:
"Сенча" - "Сула" (Бодаква) 0:2 (0:1), Бичкар Ілля, Зінченко Євгеній.
"Завод" (Заводське) - "Сокіл" (Токарі) 3:0 (1:0),
Заславець Вячеслав -2, Касьян Олексій.
"Дружба" (Яхники) - "Озничі" (Вирішальне) 5:1, Цапко Ярослав, Беззуб Олександр (пен.), Беззуб Андрій, Гайдило Олександр, Гордієнко Павло - Маловічко Олексій.
"Прогрес" (Піски) - "Ждани" 9:2 (4:0), Кононенко Костянтин - 4, Кончаков Антон -2, Чередніченко Дмитро, Клименко Анатолій, Котелевець Роман - Бонковський Олексій, Тютюнник Ярослав.
"Погарщина" - "Темп" (Риги) 10:2 (7:2), Набока Сергій -4, Набока Володимир -4, Михайлик Сергій, Жупрянський Олег - Романов Олександр, Мележик Ярослав.
"Лохвиця" - "Харківці" 2-1 (1-0), Власенко Максим, Горошко Антон - Копил Родіон.

Кращі бомбардири: Заславець Вячеслав "Завод" (Заводське) -10, Кононенко Костянтин "Прогрес" (Піски) - 10 (1 пен.), Лесь Вадим "Погарщина" - 6 (2 пен.)