Конотопчанки у складі збірної з пляжного футболу змагаються за | Голос Конотопа

Конотопчанки у складі збірної з пляжного футболу змагаються за першість у МУНДІАЛІТО-2022

Вчора, 21 липня, жіноча збірна України з пляжного футболу на іспанському острові Тенерифе стартувала в першому в історії Мундіаліто. У складі національної команди змагаються конотопчанки Юлія Дехтяр та Олеся Гранат.

Суперником синьо-жовтих у першому турі була збірна Англії. Перший період загалом проходив у рівній боротьбі, і наші титуловані суперниці, які посідають третє місце у світовому рейтингу BSWW, лише раз підібрали ключ до наших воріт.

У другій 12-хвилинці прикра помилка в обороні призвела до гола Кеті Джеймс, а за хвилину Моллі Кларк чудовим ударом влучила просто в дев’ятку — 3:0. Після цього суперниці обмінялися голами Марії Тихонової та Ребекки Беррон.

У заключному періоді ще два забиті м’ячі опинилися на рахунку Конні Шорт та Ханни Хотон. Отже, у підсумку 6:1 — перемога Англії.