​​Дженоа програла Мілану 0:3. Програти Мілану – це не соромн | Гранде Шева

​​Дженоа програла Мілану 0:3.

Програти Мілану – це не соромно. Але це був один з найлегших матчів команди Стефано Піолі у сезоні. Наскільки невдало Мілан зіграв проти Сассуоло (1:3), настільки йому було просто в Генуї.

Мілан все зробив у першому таймі, і після перерви Дженоа було трохи легше. Господарі почали ризикувати і навіть створили найкращі моменти за Шевченка – Меньян потягнув удар Ернані головою та спробу Портанови забити з центрального кола. Але ці моменти з’явилися за рахунку, який повністю влаштовував Мілан. У більшості випадків гравці Дженоа помилялися у простих ситуаціях та не могли влучити по м‘ячу чи направити його в сторону воріт.

Крунич грав п’ятою, Діас обводив трьох, Калюлю фінтив, Мессіас зробив дубль – Мілан проти небезпечних суперників такого собі не дозволяє. Дженоа не була небезпечною. Зовсім.