Get Mystery Box with random crypto!

​​Тростянець зіграв у бойову нічию в Нікополі й продовжує йти | Тростянець INFO

​​Тростянець зіграв у бойову нічию в Нікополі й продовжує йти без поразок у Другій лізі України

8 серпня тростянчани грали на виїзді проти одноіменної команди з Нікополя. ФК "Тростянець" у середу на цьому ж полі грав у матчі Кубку України, натомість команда суперника мала вихідний і весь тиждень готувалась до очної зустрічі.

Хоч і Тростянець домінував на полі й грав першим номером перший гол забили нікопольці. До цього щоправда тростянчнани двічі влучили в поперечку та все ж після пропущеного голу Проданом миттєво зрівняв рахунок красивим дальнім ударом. У другому таймі події розвивались ідентично до першої половини гри. Нікополь терпеливо чекав свій шанс і зумів забити гол в середені тайму. Тростянчани відігралися за 5 хвилин до кінця матчу силами Полянського. На 90+3 хвилині неймовірний момент мав Деряпа, але нападник обіграти голкіпера не зумів.

У перших трьох матчах тростянчани двічі на виїзді зіграли у нічию й раз перемогли вдома. Наступний матч пройде на стадіоні ім.В.Куца 14 серпня. У гості до Тростянця приїде команда Балкани з Одеської області. Початок матчу о 18:00.