Get Mystery Box with random crypto!

​ Коротенько про Кубок Англії Андрій Ярмоленко відіграв | VARning | АПЛ

Коротенько про Кубок Англії

Андрій Ярмоленко відіграв усі 120 хвилин у матчі «Вест Гема» з представником Національної ліги (6-та за значимістю) клубом «Кіддермінстер». «Молотки» потріпали нерви своїм вболівальникам, та все ж пробились до 1/8 турніру (2:1).

Френк Лемпард та його «Евертон» з Миколенко у стартовому складі впевнено переміг «Брентфорд» (4:1). Дебют Деле Аллі та Доні ван де Бека у формі «ірисок» ще попереду.

«Челсі» на власному полі довго підбирав ключі до воріт першолігового «Плімута». Перемогу господарям подарували виключно іспанці. Аспілікуета та Алонсо відзначились голами, а Кепа на 118-й хвилині вже не вперше в цьому сезоні потащив удар з позначки (2:1).

«Сіті» без проблем декласував безумовного лідера Чемпіоншипу «Фулгем» (4:1). Ріяд Марез, який нещодавно повернувся з КАНа, відзначився одразу дублем.

Також дублем в ворота «Брайтона» відзначився і Гаррі Кейн. «Тоттенгем» крокує далі після домашньоі перемоги над «чайками» (3:1). Сон Хин Мін повернувся після травми і розпочав гру зі стартових хвилин. Новоспечені «шпори» Кулусевські та Бентанкур дебютували за лондонців, з’явившись на полі у другому таймі.

Несподіваної поразки зазнав кращий тренер минулого місяця Бруно Лаже та його «Вулвз». Дома мінімально поступившись «Норвічу» (0:1).

*Також до наступного раунду змагань вийшли: «Саутгемптон», «Крістал Пелес», «Сток Сіті», «Мідлсбро», «Лутон», «Пітерборо», «Хаддерсфілд».