Get Mystery Box with random crypto!

​ Ворд Прауз та його ювелірні передачі дозволили святкувати во | VARning | АПЛ

Ворд Прауз та його ювелірні передачі дозволили святкувати вольвову перемогу «святим» у виїзній грі проти «Тоттенгема».

У першій половині зустрічі «Соттон» по суті домінував. Статистика ударів 2:15 на користь гостей. Навіть якось дивно, що на перерву команди пішли за нічийного рахунку (1:1).

Є певні сумніви щодо того, чи залишиться на наступний сезон в стані «святих» Армандо Боря з такою своєю реалізацією. Клуб, якому він належить, має неабиякі проблеми на цій позиції. На даний момент рахунок 6:5 не на користь форвардів «Челсі» в заочному протистоянні з албанським нападником.

Конте все ж знайшов що сказати своїй команді в перерві, адже вона перехопила ініціативу і заграла більш впевнено та енергійно. По такій грі цілком логічним виглядав і гол Сон Хин Міна після чудової передачі Лукаса Моури з флангу. Певний час «Соттон» приходив до тями, та згодом, впродовж якихось трьох хвилин, перевернув ситуацію з ніг на голову. Дві шикарні подачі Ворд Прауза зробили свою справу. Спершу Ельюнуссі зрівняв, а згодом Че Адамс, як впідсумку виявилось, встановив остаточний рахунок зустрічі (2:3).

Емерсон Роял мало чим схожий на захисника, та ще й клубу, що бореться за топ-4. Гострота в атаці це добре, натомість зі своїми основним функціями людина мало знайома..

А от «Арсенал» та «Вест Гем» безумовно зраділи такому результату. Коли прямі конкуренти втрачають очки - це завжди приємно.