12 СПАРТАНЦІВ Ми це зробили! Вчора, 7-го листопада, на мі | ВРАФ | Вінницька районна асоціація футболу

12 СПАРТАНЦІВ

Ми це зробили!

Вчора, 7-го листопада, на місцевому стадіоні "Цукровик", що в Гнівані, "Град" приймав імениті "Якушинці".

Зі стартового свистка господарі поля ринули вперед, створюючи тиск на суперника, тим самим, змусили гостей помилятися.

В стартові хвилини гри в нашого колективу були можливості для гола, однак, реалізувати їх не вдавалося. В середині першого тайму ініціатива перейшла до "Якушинців", які раз по раз турбували Олійника та були близькі, щоб відкрити лік забитим голам у грі.

Проте, саме "Граду" вдалося вийти у лідери. Тимощук протягнув кулю по лівому флангу і зряче виконав передачу на Луцишина, Олександр скористався можливістю - 1:0.

Заключні хвилини першого тайму повністю диктувалися гостями, проте, рахунок до перерви не змінився, не без фарту для нашого колективу

Друга половина зустрічі вийшла ще більш спекотною.

Так, в дебюті тайму, на нашу думку, не справедливо був видалений Ткачук, "Град" залишився в меншості та без замін.

Гості скористалися більшістю та зрівняли рахунок.

А далі, наша команда, продемонструвала характер та змогла вистояти атакувальну навалу суперника і вибігти у швидку контратаку, яка завершилась взяттям воріт від Плахотнюка - 2:1

"Якушинці" до завершення гри сильно притиснули "Град" до своїх воріт, проте, футбольний Бог цього дня явно був на нашому боці та колектив з Селища заслужено переміг