Підбиваємо підсумки вихідних   Англія   Олександр Зінченко п | Асист Маліновського ✙

Підбиваємо підсумки вихідних

Англія

Олександр Зінченко пропускав гру проти Фулгема (2:1) через невелике пошкодження коліна.

Віталій Миколенко відбігав 86 хвилин проти Брентфорда. Відіграв доволі слабко: забагато помилявся при передачах, не достатньо агресивно діяв в обороні. Евертон впустив перемогу на 84-й хвилині — 1:1.

Італія

Руслан Маліновський знову вийшов у стартовому складі. Аталанта переграла Верону (1:0), а українця замінили на 66-й хвилині. Не найкращий матч від Русіка.

Спеція розписала нічию 2:2 проти Сассуоло, а Віктор Коваленко цього разу з’явився на 58-й хвилині. Дуже непогано відпрацьовував у захисті.

Іспанія

Андрій Лунін запостив гарні патріотичні фотки на День Незалежності. Молодець.

Іспанія. Сегунда

Українське дербі завершилось перемогою Луго над Леганесом 1:0. Щоправда Орест Лебеденко взагалі був поза заявкою Луго, а Василь Кравець вийшов на 75-й хвилині.

Бельгія

Микола Кухаревич повенувся після травми, але зіграв лише 5 хвилин за Левен проти Остенде (2:1). Захисник Зюлте-Варегем Олександр Драмбаєв доволі слабко відіграв усі 90 хвилин проти Серкль Брюгге (1:1).

Едуард Соболь досі травмований, а Мар’ян Швед на шляху до Шахтаря.

Франція. Ліга 2

Данило Ігнатенко знову відіграв повний матч за Бордо. На цей раз його команда поступилася конкуренту в боротьбі за підвищення в класі Генгаму (0:1).

Португалія

Ароука зазнала найбільшої у своїй історії поразки в Примейрі — 0:6 від Браги. На жаль, Богдан Мілованов приймав у цьому участь, відігравши повний матч.

Швейцарія

Цюрих продовжує лихоманити. Поступилися Базелю 2:4, а Богдан В’юнник з’явився на 62-й хвилині. На останніх хвилинах гри українець заробив пенальті. Блерім Джемайлі його реалізував.

Німеччина. Третя ліга

Кирило Меліченко відіграв 56 хвилин у переможній грі проти Ерцгебірге Ауе (1:0). Борис Тащи не грав.

Чехія

Слован Ліберець впорався зі Словацко (2:1). Максим Таловєров відіграв без замін. Те саме стосується Тараса Качараби, чия Славія рознесла Брно (4:0).

Польща

Владислав Кочергін нарешті забив перший м’яч за Ракув у чемпіонаті Польщі. Його команда розгромила Шльонск (4:1).

Артур Рудько, схоже, випав зі стартового складу Леха. Чемпіони Польщі без нього мінімально переграли П’яст Глівіце.

Легія впоралась зі Сталю Мелець (1:0), Ігор Харатін з’явився аж на п’ятій компенсованій хвилині.

Кирило Петров відіграв повний матч, а Корона впоралась із Радомяк Радом (2:0). Євген Коноплянка знову був поза заявкою на гру Краковії проти Варти (0:2).

Угорщина

У дербі найбільш українських команд цієї недокраїни Кіщварда переграла Фехервар (3:1). За Кішварду повний матч відбігали Антон Кравченко, Віктор Гей та Богдан Мельник. Інші на виходили. У складі Фехервара без заміни відбігав Артем Шабанов, а Богдан Леднєв з’явився на 81-й хвилині.

Дебрецен та Академія Пушкаша розписали мирову 1:1. Олександр Романчук просидів гру на лавці Дебрецена, а Артема Фаворова замінили на 74-й хвилині.

Кечкемет впорався із Залагаерсегом (3:1). За Кечкемет на 80-й хвилині вийшов Михайло Месхі, а в складі Залагаерсега на 64-й вийшов Олександр Сафронов.

Греція

Дмитро Чигринський (ага, ще досі бігає) відіграв усі 90 хвилин проти Левадіакоса. Гра завершилась 0:0.

Болгарія

Лудогорець Ігора Пластуна переграв 3:2 Черно Море Євгена Сердюка (3:2). Обидва відбігали без замін, а Сердюк відзначився голом із пенальті.

Хебар та Пірін розписали нічию 0:0. За Хебар повний матч відбігав Гліб Бухал, а Адерінсолу Есеолу прибрали з поля на 71-й хвилині. У складі Піріна без замін відбігав Вячеслав Велев.

Спартак Варна без Руслана Черненка поступився Локомотиву Софія (2:3).

Кіпр

Омонія несподівано програла новачку ліги Хлораці (0:1), дограваючи гру вдев’ятьох. Роман Безус провів на полі 68 хвилин.