​​ Шотландія   Сент-Джонстон поступився Хартсу (2:3). Максим | Асист Маліновського ✙

​​ Шотландія

Сент-Джонстон поступився Хартсу (2:3). Максим Кучерявий не грав.

Хорватія

Півзахисник Істри Олександр Петрусенко відіграв повний матч проти Горіци (2:0).

Євген Чеберко вперше вийшов на поле цього сезону. Вийшов аж на 89-й хвилині матча проти Хайдука, який Осієк виграв 2:1.

Норвегія

Хам-Кам переграв Хаугесунн (1:0). Юрій Яковенко залишився поза заявкою.

Словаччина

Злате Моравце поступився Банській Бистриці (2:4), а Денис Балан провів повний матч. Земплін Міхаловце з Андрієм Кожухарем поступився Жиліні (0:2).

Латвія

Рига переграла Тукумс 2000 (3:1). З українців грав лише Юрій Вакулко, якого замінили на 90-й хвилині.

Валмієра з Іваном Желізком та Романом Якубою в складі рознесла Супер Нову (7:0). Результативними діями вони не відзначились, а Желізка замінили на 63-й хвилині. За Супер Нову 27 хвилин відіграв Єгор Смірнов, а Євген Терзі — 62.

Лієпая без Юрія Ткачука поступилася РФС (1:2).

Литва

Йонава поступилася Судуві (0:2). За Йонаву повний матч відіграли Артем Фастов (дебют), Ернест Астахов, Артем Радченко та Андрій Слінкін. Єгора Глушача замінили на 75-й хвилині, а Вадима Мащенка на 82-й замінив наш Андрій Співаков. Назар Моцик з’явився на 83-й хвилині. У складі Судуви Данило Кондраков та Євген Протасов вийшли в старті, але Кондракова замінили на 63-й хвилині, а Протасова — на 75-й.

Рітеряй без Дмитра Білонога та Сергія Мелащенка переграв Бангу (1:0).

Шяуляй поступився Кауно Жальгіріс (0:3). Олексій Щебетун відіграв без замін.

Олексій Збунь та Максим Пирогов вийшли в основі Джюгаса Телшяй проти Паневежиса (2:3). Також на другий тайм вийшов Костянтин Шульц, а Пирогова замінили на 76-й хвилині.

Естонія

Калев переграв Вапрус Пярну (3:2), Валерій Степаненко відіграв 65 хвилин.

Нарва Транс поступилася Курессаре (1:3). Володимир Прийомов забив єдиний гол своєї команди, а Денис Дедечко відзначився автоголом. Олександр Кожевников відіграв 66 хвилин.

Вірменія

Урарту поступився Лернаїну (2:3). Українці не грали.

Пюнік розгромив Ноа (3:0). Роман Карасюк, Сергій Вакуленко та Алан Ауссі були поза заявкою. У стартовому складі Пюніка дебютував Роберт Гегедош, якого замінили на 61-й хвилині, а Романа Карасюка прибрали з поля на 69-й.

Ван поступився Арарату (0:1), Артем Білий відіграв 66 хвилин.

Грузія

Олександр Азацький відіграв усі 90 хвилин проти Локомотива Тбілісі (1:1).

Динамо Тбілісі переграло Сабуртало (2:1), Станіслав Біленький з’явився на 73-й хвилині.

Діла Горі поступилась Сіоні (1:2), а Юрій Батюшин, який відіграв 72 хвилини, забив єдиний м’яч. Данило Каневцев провів повну гру.

Азербайджан

Сабаїл розгромив Кяпаз (4:1), Максим Чех відіграв 61 хвилину, а Петро Стасюк на поле не виходив.

Габала без Андрія Стрижака програла Сабаху, який був без Зураба Очігави.

Молдова

Максим Коваль відіграв повний матч за Шериф проти Петрокуба (1:1). За Петрокуб на 87-й хвилині вийшов Артем Федоров.