1 stars

1

Останні повідомлення

2022-12-22 18:17:13
Іван Трубочкін: «Напевно, найбільше запам'ятався момент, коли ми напередодні виїзної гри проти «Металіста 1925» сиділи три з половиною години у бомбосховищі...»

Інтерв'ю з лівим захисником «Минаю» вже чекає на вас на нашому сайті!
168 viewsedited  15:17
Відкрити / Коментувати
2022-12-21 19:13:12
Команда академії «Минаю», 2011 року народження - чемпіони Bielik Cup

Підопічні Олександра Пакоша завершили виступ на міжнародному турнірі у польському Кракові.

Юні минайці виграли свою групу, а у фіналі з рахунком 3:0 обіграли філію академії туринського «Ювентуса» у Варшаві.

Вітаємо Олександра Романовича та його підопічних з черговорим трофеєм!
209 views16:13
2022-12-21 18:05:00
Продовжуємо тему голів!

Оцініть постріл Івана Трубочкіна в матчі проти львівського «Руху»
207 views15:05
2022-12-21 11:05:00
До Нового року залишились лічені дні, то чому б нам не згадати наші перемоги в 2022 році

«Інгулець» 1-2 «Минай» - ТУТ
«Металіст 1925» 0-1 «Минай» - ТУТ
«Минай» 1-0 «Металіст» - ТУТ

Дякуємо Збройним силам України, якби не ваш героїзм і ваші перемоги, ми б не могли спостерігати за нашими перемогами! Слава ЗСУ!
223 views08:05
2022-12-20 17:20:00
28 листопада після матчу 15-го туру УПЛ проти «Зорі» (1:1) команда «Минаю» пішла у зимову відпустку.

На тренувальній базі команда Володимира Шарана збереться 14 січня і до 18-го буде тренуватись в Минаї та Ужгороді (стадіон «Авангард»). В цей період (16 - 17 січня) закарпатці пройдуть медогляд.

З 18-го по 23-е «Минай» буде жити і тренуватись у готельному комплексі «Камелот». 23-го числа тренерський штаб запланував спаринг, а суперник наразі уточнюється.

Плани на решту частину зимової паузи у чемпіонаті стануть відомі вже у 2023 році.
2022-12-10 09:59:59
Вісім з 10 голів «Минай» забив після перерви – 60, 63, 64 (2), 70, 87, 90, 90+1 хвилини.

Ельдар Кулієв – автор найшвидшого голу «Минаю» в історії виступів в УПЛ. 20-річний півзахисник відзначився у матчі 3-го туру проти «Колоса» на четвертій хвилині.

Більше про «Минай» у першій частині сезону-2022/23 читайте на офіційному сайті клубу
2022-12-05 12:07:08
ФК «Минай» спільно з генеральним партнером «Favbet» обирають найкращого гравця листопада у складі нашої команди.

Серед номінантів чотири автори голи у минулому місяці та воротар, який записав на свій рахунок «шатаут» у грі проти «Металіста»: