КУБОК ОЧР. Фінал «Граніт»(Старі Бабани) – «Обрій-Христинівщи | Соболенко і футбол Уманщини

КУБОК ОЧР. Фінал

«Граніт»(Старі Бабани) – «Обрій-Христинівщина»(талалаївка) - 6:1(3:0) 23 липня. Кочубіївка. Стадіон «Базис» - 600 глядачів.

Арбітр: Кирило Семеренко(Вінниця).
Асистенти: Вячеслав Потайчук(Умань), Олег Філіпчак(Маньківка).

Обрій-христинівщина: 1.Решетило(33.Когут 87) – 4.Трегубов; 12.Сидун; 5.Журавель(19.Пономар 89); 13.Бадьорний(2.Кузьменко 56) – 6.Устименко; 15.Філіпенко(10.Безверхий 56); 9.ГРІЩЕНКО(3.Звариченко 83); 7.Бурковецький(11.Моргай 56); 16.Т.Алієв(14.Базалук 82) – 18.С.Алієв.

Тренер: Едуард Когут.

Граніт: 44.Холіч(24.Бондар 87) – 98.Думенко; 16.Левченко; 3.Кирпатий(88.Чорний 90); 70.Кирилюк(96.Н.Мельник 72) – 4.ОНОПРІЄНКО; 7.О.Мельник(69.Посесор 78); 22.Овсянніков(17.Казанюк 58); 11.Юшков(19.Діденко 68) – 8.Броварський; 10.Горщинський(14.Журавльов 84).

Тренер: Денис Куций.

Голи: Юшков(4), О.Мельник(10), Горщинський(14), Броварський(55), Діденко(72), Кузьменко(84) – з пенальті, Думенко(90+5) – з пенальті.

Попереджені: Овсянніков, Устименко.

Удари: 17(7+10) - 15(7+8). В площину воріт: 10(3+7) - 5(2+3). Кутові: 8(1+7) - 5(2+3). Гольові моменти: 10(3+7) - 7(4+3).

Це був справжній фестиваль футболу, в якому безпосередньо сама гра на якийсь момент навіть відійшла на другий план. В Кочубіївці на фінальний матч Кубка ОЧР прийшли понад 600 глядачів. Насамперед ми – оргкомітет "Об'єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району пам'яті загиблих захисників України" хочемо висловити особливу подяку президенту СК "Базис" – Володимиру Олексійовичу Осадчому, який абсолютно безкоштовно надав клубний стадіон під проведення фінального матчу. В перспективі є ідея зробити цей стадіон постійним місцем проведення саме кубкового фіналу. До того ж, у цю пору чемпіонат області як власне і весь футбол в країні стоїть "на паузі". Але це справа майбутнього, а поки що необхідно визнати - більш вдалого місця, ніж стадіон "Базис" для фіналу придумати не можна було. Його специфічне розташування створює особливу акустику, а завдяки земляним валам глядачі мають можливість розташовуватися по всьому периметру поля, що створює ефект чаші. Шумовий фон на грі при великій кількості людей був просто божевільним. Грати за такої атмосфери - повне задоволення, це може підтвердити буквально кожен, хто хоча б один раз грав в таких умовах.
Матч традиційно розпочався з хвилини мовчання на згадку про гравців, які віддали на фронті свої життя за нас з вами – Андрій Гірський, Володимир Ройтенко, Вадим Годований, Ігор Гончарук, Захар Лялюк, Владислав Касумов. А перший удар по м'ячу зробив гравець "Обрій-Христинівщина", воїн ЗСУ - Євген Звариченко, який перебуває у відпустці.
Більшість вболівальників вважали фаворитом пари саме номінальних господарів, навіть незважаючи на катастрофічну ситуацію з обороною. У стартовому складі команди Дениса Куцого вийшли лише двоє номінальних захисників. Але всі ці проблеми відійшли на другий план вже після перших 10 хвилин матчу. У ході яких глядачі двічі схоплювалися зі своїх місць. Андрій Юшков та Олег Мельник якось буденно, я б навіть сказав дуже легко забили 2 голи, чим суттєво ускладнили життя гостям. А коли ще через 4 хвилини Максим Горщинський зробив рахунок 3:0, то тільки після цього гравці "Обрія" скинули з себе заціпеніння, в якому вони перебували першу третину тайму. Цікаво, що "Граніт" в першому таймі забив все, що створив – 100-відсоткова реалізація моментів, 3 удари у площину – 3 голи. Найцікавіше, команда з Христинівщини у якої краще тримався м'яч і гра йшла, ще до перерви мала залізні шанси не тільки для того, щоб скоротити відставання, а й зрівняти рахунок взагалі, але як не забивали брати Алієві з меж воротарської, напевно не розуміють навіть самі вони. А ще в одному випадку "Граніт" врятував Євген Холіч. Втім, до закінчення першого тайму рахунок так і не змінився.