Get Mystery Box with random crypto!

В перерві своїм виступом глядачів порадував дитячий колектив ' | Соболенко і футбол Уманщини

В перерві своїм виступом глядачів порадував дитячий колектив "Квест" Джулинського центру культури та дозвілля. Художній керівник Ганна Концебовська.
А потім був другий тайм, в якому гостям позаріз потрібно було забивати, але забив Максим Броварський і вже після того як рахунок став 4:0, ім'я володаря першого в історії Кубка ОЧР фактично стало відомим. Антон Діденко на 72-й хвилині, одразу після виходу на заміну, мало не першим торканням робить рахунок – 5:0. В час, що залишився, команди обмінялися реалізованими пенальті(Михайло Кузьменко та Дмитро Думенко), а незабаром пролунав фінальний свисток Кирила Семеренка, якого разом з Олегом Філіпчаком і В'ячеславом Потайчуком, впринципі ніхто на полі і не помітив. "Граніт" - перший володар Кубка ОЧР, а ось команду Едуарда Когута по-людськи шкода. "Обрій-Христинівщина" буквально на жилах пройшов чвертьфінал та півфінал, де візитною карткою команди була саме надійна оборона разом із ігровою дисципліною. Що трапилося з командою В перші 15 хвилин фінального матчу, думаю в таборі клубу розберуться. Цікаво, що вже найближчої неділі стартує друге коло чемпіонату і ці ж команди зустрічаються у рамках 6-го туру в Старих Бабанах.

Перший наш турнір цього року завершено. Необхідно також згадати всіх тих, без кого це свято футболу не відбулося б. Це ідейні натхненники, двигуни всього живого в регіоні, мої соратники та однодумці Ігор Соболенко, Микола Грабчак, Олексій Давиденко, Олег Філіпчак, Віталій Атаманенко. Сюди ж можна додати також і Богдана Лавренюка, Олександра Однороженка, Володимира Щербину, Олексія Афлатарли, Сергія Янчука, Івана Ковбасюка, Олександра Казанюка, Валерія Гордєєва – це люди, за якими майбутнє футболу у цьому регіоні. А й головна подяка всім вболівальникам. Без вас цього не було б. Це свято зробили ви!