Джон Стоунз - найкращий гравець матчу Манчестер Сіті - Баварія

Головний удар: Футбольна Україна ||ПІДПИСАТИСЯ
100 views09:59
Відкрити / Коментувати
2023-04-12 12:56:49
Алессандро Бастоні отримав нагороду від УЄФА та високу оцінку від WhoScored.

11 квітня у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Інтер» на виїзді обіграв «Бенфіку» (2:0). Захисник нерадзуррі Алессандро Бастоні отримав нагороду найкращому гравцю матчу від УЄФА.

105 views09:56
2023-04-12 10:48:13
Сьогодні відбудеться перенесений матч 6-го туру між «Львовом» та «Шахтарем»

Початок о 14:00

108 views07:48
2023-04-12 10:07:34
Голанд забив 34 м'ячі в 26 матчах Ліги чемпіонів і догнав Герда Мюллера, у якого 34 голи в 35 матчах.

Найкращий бомбардир Ліги чемпіонів - Кріштіану Роналду, який забив 140 м'ячів в 183 іграх.

102 views07:07
2023-04-12 10:02:03
Головний тренер 'Манчестер Сіті' Пеп Гвардіола не приховував емоцій після матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів, у якому його команда розгромила 'Баварію':

"Це був справді добрий матч, зустрічалися топ-команди. 55-60 хвилин гра була рівною.

Це приголомшливий результат, але я знаю, що означає зіграти у Мюнхені. Нам потрібно вигадати щось нове, щоб не так сильно страждати від майстерності суперника і досягти успіху".

100 views07:02
2023-04-12 09:48:44
Головний тренер 'Бенфіки' Роджер Шмідт прокоментував підсумки першого чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів проти 'Інтера' -

"Матч був непростим, але цілком рівним, ми краще розпочали другий тайм, але пропустили нелогічний гол. Ми намагалися відігратися, але отримали несправедливий пенальті. Арбітр дав його їм, та не дав нам. Навіть так ми могли заробити хоча б 1:2. Віритимемо, що в нас вийде в Мілані".

104 views06:48
2023-04-12 09:24:59
ЛЧ "Бенфіка" - "Інтер" 0:2
Голи: Барелла 51', Лукаку 82'(Пен.)

"Інтер" на виїзді впевнено переміг "Бенфіку" і зробив крок до виходу в півфінал ЛЧ. Обидва м'ячі "нерадзуррі" забили після перерви.

Матч-відповідь команди зіграють у середу, 19 квітня, на стадіоні "Джузеппе Меацца" в Мілані.

Зазначимо, що переможець пари "Інтер" – "Бенфіка" в півфіналі зустрінеться з тріумфатором дуелі "Мілан"  – "Наполі".

106 views06:24
2023-04-12 09:15:04
ЛЧ "Манчестер Сіті" - "Баварія" 3:0
Голи: Родрі 27', Б.Сілва 70', Е.Б.Голанд 76'.

У першому чвертьфінальному матчі ЛЧ "Ман Сіті" на своєму полі знищив "Баварію" 3:0. Містяни протягом усього матчу виглядали набагато краще суперника, і результат цілком закономірний.